Rozpoczynamy po raz kolejny cykl sprintów na znanym z rajdowych imprez lotnisku w Ornecie. Zapraszamy!

Klasyfikacja roczna 2018

Klasyfikacja narastająca nieoficjalna
Generalna | Klasa K-1 | Klasa K-2 | Klasa K-3 | Klasa K-4 | Klasa K-5 | Klasa HR| Klasa Gość

Klasyfikacja:

Msc. Zawodnik Klasa I II III IV Suma
1 Łukasz Markiewicz
Marcin Majewski
10 10 10 10 40
2 Kamil Piaścik
Sebastian Piaścik
8 5 9 9 31
3 DARIUSZ SZEJERKA
ANDRZEJ SZEJERKA
0 8 8 16
4 Oskar Prusakowski
Damian Ujazdowski
9 7 16
5 Bartosz Piasecki
Bogdan Piasecki
7 7 14
6 Krzysztof Samulewicz
6 5 11
7 Jakub Raszkowski
Oskar Olszewski
1 0 6 4 11
8 Marek Wodarczyk
Mateusz Makarewicz
2 7 9
9 Bartosz Sikorski
Sebastian Chrzanowski
0 3 6 9
10 Tomasz Prokorym
Radosław Fortuna
9 9
11 Krystian Lademann
Wioleta Lademann
8 8
12 Marcin Piaścik
Artur Piaścik
0 4 2 6
13 Tomasz Gęstwicki
PRANSZKE MARCIN
6 6
14 Tomasz Mrozek
Piotr Jakobsze
4 1 0 5
15 Piotr Budny
Kamil Budny
2 0 3 5
16 Piotr Żytkiewicz
5 5
17 Marcin Pętlak
Pio Rzeźwicki
5 5
18 Dariusz Czyczyn-Egierd
3 0 2 0 5
19 Tomasz Rzepecki
0 3 1 4
20 Tomasz Pniewski
4 4
21 Krystian Wyżlic
Rafał Kołodziejczyk
1 1
22 Adam Gebicki
Tyszka Wojciech
0 0
23 Adrian Kril
Karol Cichowicz
0 0
24 Zbigniew Ujazdowski
Damian Ujazdowski
0 0
25 Kamil Budny
Piotr Budny
0 0 0 0 0
26 Tomasz Schnarbach
Piotr Schnarbach
0 0 0
27 Sebastian Pałka
Olejarczyk Grzegorz
0 0 0 0 0
28 Kamil Budnik
Paweł Budnik
0 0
29 Paweł Budnik
Kamil Budnik
0 0
30 Marcin Wiśniewski
Marcin Dejk
0 0
31 Krzysztof Rudzki
Krzysztof Stankiewicz
0 0 0 0 0
32 Andrzej Rzepski
Tomasz Czepukojć
0 0
33 Mariusz Grabinski
Wioletta Grabas
0 0 0
34 Kamil Kruk
Magdalena Gładkowska
0 0 0 0
35 Slawomir Kurpiewski
0 0
36 Piotr Biczkowski
Anna Biczkowska
0 0 0 0
37 Jarosław Siedliński
Łukasz Kostrzewa
0 0
38 Prusik Arkadiusz
Justyna Prusik
0 0 0
39 Szymon Cieszyński
Damian Cieszyński
0 0 0
40 Semkiw Lukasz
Damian Ujazdowski
0 0
41 Dariusz Olkowski
0 0 0
42 Piotr Kwiatkowski
Mateusz Deptuła
0 0
43 Gębicki Adam
Wojciech Tyszka
0 0
44 Marcin Jermal
0 0 0 0 0
45 Mateusz Leszczawski
Krzysztof Chrzan
0 0 0
46 Bartosz Wiliński
0 0 0 0
47 Włodzimierz Tymoszczuk
JACEK BRZEZIŃSKI
0 0